OKNA PCV

Systemy okienne PCV – sprzedaż – montaż. Oferujemy tanie okna spełniające wymagania każdego klienta.

Okna PCV mają za zadanie chronić wnętrze domu przed czynnikami pogodowymi, ale przede wszystkim są nieodzownym i pięknym elementem architektonicznym każdego domu. Takie są właśnie oferowane przez nas systemy okienne Brugmann, bluEvolution, Ideal, Passive-line, Aluplast, Schüco. Ogromną zaletą tego rodzaju okien jest doskonała izolacja akustyczna oraz zmniejszone koszty ogrzewania. Okna PCV gwarantują właściwą wentylację w pomieszczeniach i zapobiegają powstawaniu rosy, czy pleśni. Pozwalają na regulowanie ilości świeżego powietrza dostarczanego do pomieszczenia. Okna Brugmann mogą być trzy lub czterokomorowe i doskonale nadają się do domów prywatnych, jak i również mieszkań. W naszej ofercie znadją Państwo tanie okna PCV, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci i posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed ich otwarciem. Profile okienne są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu spełniają wymagania każdego klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego.

W stałej sprzedaży oferujemy systemy okienne Brugmann (AD, AD ARTE, Classic, Rondo).

Brügmann AD  – system profili 5K

 • głębokość zabudowy 73 mm,
 • grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
 • uszczelki termozgrzewalne – komorowe, wrolowane w profil.

System Brugmann AD ze skrzydłem półzlicowanym ARTE

 • głębokość zabudowy 73 mm,
 • grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),
 • uszczelki termozgrzewalne, wrolowane w profil, komorowe.

Brügmann Classic
Produkt ten zapewnia użytkownikom trwałość, funkcjonalność oraz bardzo wysokie parametry techniczne i termoizolacyjne. Charakteryzuje się wizualną klasyką popularną wśród klientów. Pięciokomorowy profil o głębokości zabudowy 73mm wraz z dwiema uszczelkami zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, a tym samym wpływają na wyraźną redukcję kosztów energii. Dodatkowo duże komory wewnętrzne i kształtowniki stalowe ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą stabilność i niezawodne działanie. Brügmann Classic sprosta wysokim wymaganiom każdego użytkownika okien. Zastosowania wysokiej jakości PVC powoduje łatwość konserwacji, utrzymania czystości oraz długą i niezmienną żywotność okna.

Brügmann Rondo
Okno to jest wzbogacone o półzlicowane skrzydło względem okna Brügmann Classic.
Brügmann Rondo jest produktem wychodzącym na przeciw klientom, którzy cenią aranżacje i owalne kształty. Zaokrąglony profil skrzydła okiennego zapewnia pewny i równomierny spływ wody deszczowej po zewnętrznej powierzchni okien, co dodatkowo poprawia ich szczelność.

[Not a valid template]

Więcej informacji znajdą Państwo na poniższych stronach:

Brugmann – paleta kolorów

 

Źródło informacji: www.adams.com.pl, www.bruegmann.pl

W stałej sprzedaży oferujemy systemy okienne BluEvolution 82 oraz BlueEvolution 92.

[Not a valid template]

 

Zalety systemów bluEvolution:

 • Ulepszona izolacja cieplna
 • Wartość Uf = 1,0 W/(m2K) w standardowym wykonaniu
 • Wartość Uf < 0,9 W/(m2K) możliwa po zastosowaniu dodatkowych elementów
 • Konwencjonalny system PVC-stal do stosowania w białych i kolorowych oknach bez ograniczeń
 • Możliwość wklejania szyb
 • Konwencjonalna obróbka
 • System z 3 uszczelkami – uszczelnienie środkowe
 • Gładki wewnętrzny wrąb w celu ułatwienia produkcji i obróbki
 • Spełnia rozszerzone wymagania dotyczące większych i cięższych elementów
 • Odporniejszy na warunki termiczne ze względu na większe komory wentylacyjne
 • Możliwość zaszklenia elementów do 60 mm
 • Recykling nie stanowi problemu

Więcej informacji znajdą Państwo na poniższych stronach:

Bluevolution – paleta kolorów

Źródło informacji: www.bruegmann.pl

W stałej sprzedaży oferujemy systemy okienne Ideal 8000:

Ideal 8000
Okna te są stworzone na bazie systemu Ideal 8000 w którym położono duży nacisk na redukcję parametrów cieplnych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w tym systemie głębokości zabudowy profili do 85mm, sześciokomorowej budowie kształtowników oraz systemowi trzech uszczelek. Okna wyposażone są w standardzie w pakiet trzyszybowy o szerokośc 48mm. Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się natomiast żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych. Okna Ideal 8000 w kolorze białym wyposażone są w szarą uszczelkę, a w oknach okleinowanych w uszczelkę czarną.

[Not a valid template]

Źródło informacji: www.adams.com.pl, www.passiv-line.pl

W stałej sprzedaży oferujemy systemy okienne Passiv-line (Standard, Plus, Ultra, Color).

Passiv-line
Passiv-line jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Pozwala stworzyć okno pasywne charakteryzujące się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną w najniższej cenie. W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb co wpływa między innymi na zwiększenie sztywności skrzydła, a wypełnienie pianą poliuretanową komór wewnątrz profili polepsza znacząco właściwości termoizolacyjne.
Dzięki innowacyjnemu podejściu uzyskano rewelacyjny współczynnik przewodnictwa ramy Uf=0,9 W/m2*K. Przy zastosowaniu szyby z argonem Uos=0,6 W/m2*K, okno o wymiarach 1500mm x 1500mm 1-skrzydłowe uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,79 W/m2K.
Inwestycja w takie okno zwraca się już po niecałych 5 latach (w porównaniu za standardowym oknem 5 komorowym Uw=1,4 W/m2*K) oraz zmniejsza emisję CO2.

Passiv-line PLUS
Okno Passiv-line PLUS charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną w dobrej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug=0,5 W/m2K, okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.

Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili. Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy wykonanej z taśmy PES.
Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.
Korzyści zastosowania tego produktu:

 • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania
 • zdecydowanie lepsza termoizolacja,
 • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki potrójnemu zestawowi uszczelek

Passiv-line ULTRA
Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)

W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.
Korzyści zastosowania tego produktu:

 • Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania
 • zdecydowanie lepsza termoizolacja
 • lepsza izolacyjność akustyczna dzięki w klejonej szybie i potrójnemu zestawowi uszczelek

Passiv-line Color
Okno o podwyższonej termoizolacyjności i wysokich walorach estetycznych spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W celu stabilności okno zostało o wyposażone w stal ocynkowaną zatopioną w piankę poliuretanową. To najbardziej zaawansowane technicznie i zarazem jedno z najcieplejszych okien w klasie rozwiązań energooszczędnych. Poza doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi dodatkowo możemy zaproponować je Państwu w dużej gamie kolorystycznej. Okno Passiv -Line Color może doskonale komponować się z Państwa wizją elewacji i dachu nadając budynkowi niepowtarzalny wygląd.

[Not a valid template]

Źródło informacji: www.adams.com.pl, www.passiv-line.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy okienne Aluplast (AS 4000 Classic, AS 4000 Rondo).

Aluplast AS 4000 Classic
Aluplast AS 4000 Classic to produkt , który dowodzi że to co klasyczne może być modne, nowoczesne i praktyczne. Dodatkowym atutem jest dobry stosunek ceny do użyteczności okien, bezproblemowa eksploatacja i dobry wygląd przez wiele lat.
Okno jest stworzone na bazie profilu Ideal 4000 (Aluplast) o szerokości 70 mm. Pięciokomorowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Aluplast AS 4000 Rondo
Aluplast AS 4000 Rondo jest produktem wzbogaconym o półzlicowane skrzydło względem okna Aluplast AS 4000.
Jest to rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Okna PCV Ideal 4000 Renowacja System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do dwóch celów:
Montażu okien w budynkach zabytkowych, bez demontażu starych ościeżnic drewnianych. Przy takim montażu unika się niebezpieczeństwa uszkodzenia elewacji budynku. Do budowy okien, często przeznaczonych na rynek francuski, gdzie ościeżnica obejmuje ścianę tworząc charakterystyczną opaskę od wewnątrz i z zewnątrz budynku.

[Not a valid template]

Źródło informacji: www.adams.com.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo systemy okienne SI (SI 82 Classic, SI 82 Rondo) oraz Corona CT 70 (CT 70, CT 70 Rondo, CT 70 Cava) .

Systemy okienne SI 82

SI 82 Classic
Okna SI 82 to nowoczesny 6-cio komorowy system okienny z tworzywa PVC coraz chętniej kupowanym na naszym rynku w budownictwie energooszczędnym. Stanowią one idealną odpowiedź na rosnące koszty energii i zwiększone wymagania w zakresie ochrony środowiska.
Okna SI 82 wyposażone są w potrójny system uszczelniania, który zapewnia: lepszą izolację akustyczną, dzięki dodatkowemu uszczelnieniu komór skrzydła z ramą, lepszą izolację cieplną.

System okienny Corona SI 82 może być stosowany zarówno w przypadku obiektów nowych jak i przy modernizacji budynków istniejących. Rozbudowany program dodatkowych akcesoriów zapewnia wysokie bezpieczeństwo rozwiązań systemowych.
Zastosowanie folii w najróżniejszych kolorach i strukturach pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.

 • Podstawowa głębokość profilu 82 mm.
 • Wąska widoczna część ramy. W standardowych kombinacjach profili ościeżnica/ skrzydło 120mm.
 • Zwiększona głębokość profilu, aby zapewnić większe bezpieczeństwo i ochronę przed włamywaczami.
 • Geometria skrzydła ćwierć zlicowanego (wariant półokrągły).
 • 6-cio komorowy system profili o optymalnych własnościach ciepłochronnych.
 • Trzy poziomowe uszczelnienie zapewnia optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem.
 • Subtelny wygląd jasno-szarych uszczelek w białym profilu.
 • Wygląd zewnętrzny o łagodnej linii spełnia najwyższe wymagania dotyczące harmonijnego wzornictwa.

SI 82 Rondo
Okno SI82 RONDO zbudowane zostało stworzone z naciskiem na maksymalizację energooszczędności, ale przy zachowaniu estetyki, funkcjonalności i niezawodności starszych, sprawdzonych rozwiązań. Profil ten od modelu SI82 CLASSIC różni tylko estetyka strony zewnętrznej, gdyż w tej wersji mamy zaokrąglone skrzydło. Jest to profil sześciokomorowy a profil skrzydła, ma szerokość aż 82 mm umożliwiając montaż pełnowartościowych pakietów szybowych o Ug=0,5 W/m2K.
Trzecia uszczelka środkowa, czyli technologia AquaBlock dodatkowo wpływa na wyższy komfort użytkowania okna.

[Not a valid template]

 

Systemy okienne Corona CT 70
Ochrona przed zimnem:

 • innowacyjne profile wykonane w technologii 5-komorowej,
 • dwie płaszczyzny uszczelniania,

Trwałe i ekologiczne:

 • mocne i odporne na korozję profile stalowe w ramie i w skrzydle zapewniają stabilność, bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość okna,
 • niewielkie zużycie energii, niska emisja dwutlenku węgla do atmosfery oraz łatwość recyklingu mają duży wpływ na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Łatwość utrzymania czystości:

 • gładkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych powierzchnie zewnętrzne sprawiają, że Państwa okna przy niewielkim nakładzie pracy potrzebnym do ich umycia będą wyglądały jak nowe, również po wielu latach.

Corona CT 70
KLASYCZNIE. Klasyczna linia skrzydła i oszczędna forma zgodna z oczekiwaniami nowoczesnej architektury.
Urzekają swoją ponadczasową linią oraz smukłą budową. Harmonijne kształty, mocna konstrukcja gwarancją ponadczasowej elegancji. Dodatkowe detale i akcesoria pozwalają na podkreślenie własnego stylu oraz dają nieograniczoną liczbę możliwości kreowania Państwa okien.
Corona CT 70 Rondo
STYLOWO. Lekko zaokrąglona, wypukła, miękka linia skrzydła prowadzi do optycznego zwężenia profili okiennych. Opływowa konstrukcja to wzornictwo spełniające najwyższe wymagania, dzięki czemu okna stają się istotnym elementem podkreślającym styl Państwa domu.
Corona CT 70 Cava
NOWOCZEŚNIE. Lekko podcięta geometria skrzydła umożliwia uzyskanie optycznego podziału skrzydła i ramy, która podkreśla atrakcyjność i lekkość konstrukcji okna. Mało widoczne uszczelki oraz głęboko osadzona krawędź szyby sprawiają, że profile okienne są odbierane jako jeszcze węższe.

[Not a valid template]

Źródło informacji: www.adams.com.pl