PROFIL – oknapruszkow.pl

Okna, drzwi, rolety, bramy do zakupu w Pruszkowie

Posiadamy bogatą ofertę systemów okiennych, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, parapetów, rolet oraz pozostałych pokrewnych towarów. Sprzedawane przez nas produkty dostarczamy na rynek polski, jak również zagraniczny. Świadczymy usługi montażowe na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolic dla towarów zakupionych u nas. Oferujemy także profesjonalną pomoc przy zakupach, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Napisz o wycenę
lub zadzwoń
Masz pytania? Zadzwoń!

O nas

Firma „Profil” jest przedstawicielem renomowanych producentów wysokiej jakości stolarki PCV, aluminium oraz drewna. Od doradztwa w zakresie doboru właściwego rozwiązania, poprzez profesjonalny montaż, po fachową obsługę w ramach serwisu gwarancyjnego.

Każdy z oferowanych produktów to rezultat pasji, umiejętności i lat doświadczeń. To także połączenie wiedzy o najnowszych technologiach i wymaganiach Klientów. Szeroki wachlarz wyrobów gwarantuje znalezienie odpowiedzi na konkretne Państwa potrzeby i oczekiwania co do jakości, estetyki i trwałości wykonania.

Wierzę, że wybierając okna, drzwi, parapety, żaluzje lub rolety firm które ja reprezentuję, podejmiecie Państwo decyzję, z której będziecie zadowoleni przez długie lata użytkowania.

Sprzedaż

Sprzedawane przez nas produkty dostarczamy na rynek Polski jak również zagraniczny.

Montaż

Świadczymy usługi montażowe na terenie Pruszkowa, Warszawy i okolic dla towarów zakupionych u nas.

Doradztwo

Oferujemy profesjonalną pomoc przy zakupach, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Dlaczego warto?

Konkurencyjne ceny

Posiadamy tanie okna, tanie drzwi i nie tylko. Nasze konkurencyjne ceny są efektem wieloletniej współpracy z producentami i partnerami handlowymi.

Zadowoleni Klienci

Najlepszą reklamą są nasi zadowoleni klienci, którzy stale powracają do nas i korzystają z naszych usług.

Najlepsze produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze okna, najlepsze drzwi. Staramy się aby sprzedawane przez nas produkty za każdym razem spełniały oczekiwania naszych Klientów.

Rabaty i promocje

Dbamy o to by nasza oferta była zawsze konkurencyjna, dlatego też przygotowywujemy często oferty specjalne oraz promocje, a dla stałych klientów zawsze czekają rabaty.

Terminowość

Wszystkie zamówienia monitorujemy na bieżąco w sposób umożliwiający dotrzymanie wszelkich uzgodnionych terminów. Kładziemy duży nacisk aby zamówienia naszych Klientów realizowane były na czas.

Profesjonalizm

Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, czysty i porządany. Stale dążymy do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie.

Konkurencyjne ceny

Zadowoleni Klienci

Najlepsze produkty

Rabaty i promocje

Terminowość

Profesjonalizm